MENÜ GİRİŞ DUYURULAR TAKVİME EKLE FAVORİLERE EKLE E-BÜLTEN KAYIT
Çocuk Enfeksiyon 2020

Kongrenin Başlamasına
GÜN
SAAT   DAKİKA
26 Eylül - 4 Ekim 2020
KAYIT BİLGİSİ KAYIT ÜCRETLERİ
Uzman Doktor 2.000 ₺
Eczacı, Araştırma Görevlileri, Yan Dal Araştırma Görevlileri, Aile Hekimleri 1.500 ₺
Tıp Fakültesi ve Diğer Sağlık Bilimlerinin Öğrencileri, Hemşire, Beslenme Uzmanı 1.000 ₺
Sektör Temsilcisi 4.000 ₺

Kayıt fiyatlarına %8 KDV ilave edilecektir.

Kurs Kayıt Bilgisi * Çocuk Polikliniğinde Enfeksiyon Pratiğinde Laboratuvarın Gündelik Kullanımı Kursu, 26 ve 27 Eylül tarihlerinde ikiye bölünerek yapılacaktır.
* Poliklinik Uygulamalarında Dört Bir Yandan Aşı ve Bağışıklama Kursu 28, 29 ve 30 Eylül tarihlerinde üçe bölünerek yapılacaktır.
* Çocukluk Çağında Kulak Muayenesi ve Otoskopi Kursu 4 Ekim tarihinde tek gün yapılacaktır.
* Kurs katılımı için kayıt yaptırılması gerekmektedir.
* Her bir kurs katılımı 45 kişi kontenjan ile sınırlıdır.
* Her bir kurs kayıt ücreti 100 TL + KDV dir.
Kurs fiyatlarına %8 KDV ilave edilecektir.

Not: Çocuk enfeksiyon hastalıkları yandal araştırma görevlisi, kayıt ücreti ödemesini bireysel olarak kendisi yapıyorsa ödeme Yan Dal Araştırma Görevlisi olarak, kayıt ücreti bir destekçi (sponsor) tarafından ödeniyorsa ödeme uzman kayıt ücreti olarak yapılır.
* Tıp ve Sağlık Bilimleri alanında okuyan öğrenciler, uzmanlık ve yan dal uzmanlık eğitimi alanlar ve aile hekimleri derneğe katılım amaçlarını yazılı olarak iletmeleri kaydı ile kayıt ücretlerinde %75 oranında dernek eğitim desteği bursu alabilirler.
* Uzman doktorlar kongre kayıtlarını münferit olarak gerçekleştirmeleri durumunda, derneğe katılım amaçlarını yazılı olarak iletmeleri kaydı ile kayıt ücretlerinde %50 oranında burs alabilirler.
* Çocuk enfeksiyon hastalıkları yan dal eğitimi alanlar ve uzmanları, dernek web sayfasında ilan edilmiş olan burs koşullarını sağlamak kaydı ile tam burslu olarak kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirler.
* Burs talepleri Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Derneği tarafından değerlendirilecektir.

Başvuru; sekreter@cocukenfeksiyondernegi.org

* Kayıt ücreti dahilinde (tam ödenmesi koşulu ile) kongre süresince tüm kongre alanlarına katılım ve kongre kitinin adreslerine (tüm Türkiye) ulaştırılması dahildir.
* Kayıt bursu alan katılımcılar için tüm kongre alanlarına katılım ve kongre kitinin postalama masrafları katılımcıya ait olmak üzere adreslerine (tüm Türkiye) ulaştırılması dahildir.

ÇEVRİMİÇİ KONGRE KAYIT ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER Her yıl gelişen ve daha da büyüyen Ulusal Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Kongresi, 2020 Kongresi‛nde size tam bir dijital deneyim ve programın her alanında yer alma fırsatı sunuyor!
 • Kongre tarihleri olan 26 Eylül - 4 Ekim 2020 tarihlerinde ve sonrasında yıl sonuna kadar kongrede yapılan tüm sunumlara ve oturum kayıtlarına arşiv kısmından erişim.
 • Bilimsel programa katılım.
 • Uydu sempozyumlarına katılım.
 • Kongre Kiti (Katılımcı hekimlerin adreslerine kargo ile gönderilecektir. Kongre çantası, maske, bloknot, kalem, kongre özetlerinin ve bildirilerinin yer aldığı USB bellek)
 • Firmaların stantlarını online ziyaret etme ve dijital stant alanlarında görüntülenen içerikleri keşfederek, sektör temsilcileri ile doğrudan iletişim kurma imkanı. Görüşmeler randevu usulü yapılmaktadır.
 • TTB kredilendirmesi. Katılımcı bilimsel programa en az %70 oranında katılım göstermesi sonrası TTB kredilendirme hakkına sahip olacaktır.
 • Geri bildirimde bulunma. Kongredeki oturumları değerlendirmek ve programın genel kalitesini iyileştirmemize yardımcı olmak için kısa oturum anketlerine katılım.
 • Yapılacak olan sınavlara katılım.
HESAP NUMARALARI
Hesap Adı: DMC IPEK YOLU TURIZM HIZMETLERI VE YATIRIMLARI LTD ŞTI.
Banka: Garanti Bankası
Hesap 6296046
IBAN TR 54 0006 2001 2750 0006 2960 46
Şube MANAVKUYU - Şube Kodu: 1275

FİRMALARA ÖNEMLİ NOT
 • Yapılacak olan ödemelerde Dekont açıklamasına kongre kodu olan 20002 ibaresinin ödemelerinizin takibi açısından yazılması gerekmektedir.
 • Ödeme dekontu ile firma fatura bilgilerinizi (kongre bitiminde tarafınıza gönderilecek olan fatura için) aşağıda belirtilen e-posta adresine gönderilmesi ve teyid alınması gerekmektedir.
KATILIMCILARA ÖNEMLİ NOT
 • Yapılacak olan ödemelerde Dekont açıklamasına kongre kodu olan 20002 ibaresinin ödemelerinizin takibi açısından yazılması gerekmektedir.
 • Ödeme dekontu ile firma fatura bilgilerinizi (kongre bitiminde tarafınıza gönderilecek olan fatura için) aşağıda belirtilen e-posta adresine gönderilmesi ve teyid alınması gerekmektedir.
  E-Posta: cocukenfeksiyon@netkongre.com
İPTAL KOŞULLARI
 • 14 Ağustos 2020 tarihine kadar yapılan iptallerde alınan ödemenin %50’si iade edilecektir.
 • 14 Ağustos 2020 ve sonrası yapılan iptallerde iade yapılmayacaktır.
 • İptal talepleri yazılı olarak bildirilmelidir.
 • Tüm iade işlemleri yapılacak olan hesap kapama mutabakatına istinaden kongre bitiminde yapılacaktır.
 • Kongrenin Covid-19 sebebiyle 2021 veya farklı bir yıla ertelenmesi durumunda firmanın yaptığı ödeme ve verilen haklar geçerliliğini aynen koruyacaktır. Firmanın katılımını iptal etmesi durumunda o günün iptal şartları uygulanacaktır.
Sayfayı Paylaşın:
Abstract Module