MENÜ GİRİŞ DUYURULAR TAKVİME EKLE FAVORİLERE EKLE E-BÜLTEN KAYIT
Çocuk Enfeksiyon 2020

Kongrenin Başlamasına
GÜN
SAAT   DAKİKA
23 – 27 Eylül 2020   Concorde Luxury Resort
Davet

     Çocuk Sağlığına Kendisini Adamış Dostlara,

     Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Derneği olarak, çocuklarımızın sağlıklı olarak yaşamlarına başlamaları, devam etmeleri ve sağlıklı bir yetişkin dönem geçirmeleri için hareket etmeye çalışıyoruz. Bu çerçevede, çalışmalarımızda, bilgi paylaşımlarımızda bu alana emek verenler tüm dostlarımız, sizlerin destek ve katkıları ile yol almak için adımlar atıyoruz.

     Bu adımlarımızdan birisi olarak; 13. Ulusal Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Kongresi’ni 23 - 27 Eylül 2020 tarihleri arasında, Yavru Vatan’ın misafirperverliğinde, Bafra Oteller Bölgesinde Concorde Luxury Resort’de gerçekleştirecek olmanın sevincini, mutluğunu ve onurunu yaşıyoruz. Bu adımı da sizlerle birlikte atmak istiyoruz.

     Çocuklarımızın, bir diğer ifade ile geleceğimizin sağlığı için, daha önce gerçekleştirmiş olduğumuz sempozyumlarımız ve 12 kongremizde olduğu gibi 13. Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Kongresi’nin de, çocuk sağlığı alanındaki en güncel gelişmeleri gözden geçirmeyi, en yeni bilgilerin konusunda uzman kişilerce değerlendirilerek, birlikte tartışacağımız bir kongre olması için birlikte çalışıyoruz.

Devamını Okuyun...

Sayın Meslektaşlarımız, Sevgili Dostlarımız,

25 - 29 Mart 2020 tarihleri arasında Kıbrıs'ta gerçekleştirilmesi planlanan 13. Ulusal Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Kongresi, SARS-CoV-2'nin dünya genelinde neden olduğu tablo çerçevesinde, ülkemizin koşullarını da gözeterek, henüz Sağlık Bakanlığımızın veya kurumların ulusal kongreler için almış olduğu resmi bir karar olmasa da biz Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Derneği olarak, çocuklarımıza ve ailelerine karşı sorumluluklarımız çerçevesinde bu dönemde kongremizin ertelenmesinin daha uygun olacağı düşüncesi ile, kongremizi 23-27 Eylül 2020 tarihleri arasında Concorde Luxury Resort / Bafra, KKTC'de gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

Bu çerçevede, kongremizin tüm güncel detayları www.cocukenfeksiyon2020.org kongre web sitemizden duyurulacaktır.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Ateş KARA
Kongre Başkanı
Abstract Module